خب بازم منم XD
فاصله پست و قبلی و این پست خیلی کم شد ببخشید دیگه :| ( اصن چرا گفتم ببخشید ._.؟؟
گایز من فک میکردم تابستون شرو شه کلی کار باحال دارم ولی الان که به برنامم نگا میکنم تنها فرقش با مد اینه که بجای یکشنبه چارشنبه ، پنجشنبه امتحان هفتگی دارم اینجاست که شاعر میگه " عـار یو جوکینگ می؟؟!! " و من میگم " نـ (با یه پوکر فیس خاصی :|) " 
خب بزارین بدبختیامو به زبون بیارم .-. : کلاس باید برم تا قبول شم ، کلاس زبان کیوتم که رفیقای کیوتمو میبینم و میتونم در هر زمینه ای فن گرلی کنم *-* ، کنسرتای لنتی که افتاده پشت سر هم (29 خرداد ، 10 تیر ، 29 تیر ، 9 مرداد فعلا همینا قطعیه ) ینی شتتت به معنای واقعی چون هر کنسرت یه سبک جداس و سازش فرق میکنه-_-. تازه میفمم گاگا چه زجری میکشه که یه شب تو انیگما راک میزاره و فردا شبش جاز :||||  ، به کارتینگ برا خوشگذرونی نگا میکنم ._. . خدا بخواد همیناست

بچه ها فردا کارنامه میدن چه خاکی به سرم کنم؟ دارم میمیرم .__." 

برنامه هیجان انگیز ._.

، ,یه ,نگا ,ببخشید ,| ,تیر ,نگا میکنم ,تیر ، ,همینا قطعیه  ,ینی شتتت ,قطعیه  ینی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

boomrangre My Bitcoin مؤسسه قرآنی بیت العباس(ع) اندیشه شهر عمران سازه دانلود درس پژوهی fontbooksrelo abokxare خرو آنلاین ( شهرخرو ) قیمت کولر اجنرال در بانه نتایج پردازش داده‌ها در BI را توضیح دهید؟